To inspirujące jaką metamorfozę przeszli moi pacjenci – poznaj ich historie i zobacz zdjęcia przed i po

Metamorfozy pacjentów
Mieli kilka-, kilkanaście-, kilkadziesiąt kilogramów nadwagi. Udało im się schudnąć, dlatego że chcieli, zaufali mi i... nie katowali się dietą, a wręcz przeciwnie - czerpali z niej przyjemność. Dziś nie są już na diecie. Po prostu wiedzą, jak jeść, bo nauczyli się, czym jest zdrowe odżywianie.

Poznajcie Kajetana, mojego pacjenta, który przyszedł do mnie ze swoją mamą, kiedy miał 14 lat. Wtedy ważył 90 kg przy wzroście 174 cm. W ciągu 4 miesięcy schudł 13 kilogramów. Od tamtej pory do napisania tego tekstu minęły 4 lata i nadal jest szczupły.

Kajetan schudł 13 kg w 4 miesiące

Dieta nie był zbyt radykalna do zastosowania. Przez pierwsze dwa dni czułem uczucie lekkiego głodu, ale dalej już poszło. Po półtora miesiąca lekkie znudzenie sałatkami, ale efekt świetny, więc nie było problemu. Od tego czasu waga stabilna, bez efektu jojo. Masa ciała 76 kg (w tym mięśnie) przy wzroście 183 cm.

Metamorfoza Asi

Jedna z moich metamorfoz wraz z salonem Ce Ce Beauty Spa. Asia nasza bohaterka była zupełnie inną dziewczyną, kiedy ją poznałam. Utrata 9,5 kg z tkanki tłuszczowej (dieta indywidualna w moim wykonaniu oraz dobór zabiegów odchudzających oraz ujędrniających ciało) sprawiły, że do dziś cieszy się swoją sylwetką, a przede wszystkim zdrowiem. Wzruszenie ogromne – za to uwielbiam moją pracę.

Asia - przed i po
Asia straciła 9,5 kg z tkanki tłuszczowej

Dieta którą otrzymałam była kompleksowym planem żywieniowym. Zawierała wszystkie potrzebne mi składniki (m.in. mnóstwo witamin z warzyw). Moje preferencje smakowe zostały ujęte w planie i nie jadłam nielubianych rzeczy. A co najważniejsze - nigdy nie byłam głodna, a wręcz odwrotnie.

Wspólna praca nauczyła mnie przede wszystkim zdrowych nawyków żywieniowych. Wręcz nieograniczony kontakt ze specjalistą, dawał mi poczucie bezpieczeństwa, a szybko zbudowane zaufanie procentuje do dziś.

Jan - minus 11 kilogramów

W gronie moich pacjentów bywają także mężczyźni. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że są bardziej konsekwentni w odchudzaniu niż my, kobiety.

Jasiek zawsze miał nadwagę, choć niewielką (+10 kg). Zdecydował, że czas na zmiany i trzeba coś z tym zrobić. Dobre podejście, motywacja, wsparcie najbliższych daje takie efekty. Nie na chwilę, a na zawsze.

Metamorfoza Jana
Jan chudł 1 kg na tydzień

Zacząłem się odchudzać, ponieważ już od dawna chciałem zrzucić kilka kilogramów. Sam nie potrafiłem narzucić sobie rygoru oraz nie wiedziałem, jak i co mogę jeść. Ania na spotkaniu powiedziała że nie da mi złotego środka ale nauczy jak jeść zdrowo. Nie czuję się jakbym był na diecie, jem to co lubię i nie robię sobie specjalnych wyrzeczeń, ale cały czas pilnuję się przy posiłkach. Głównym moim osiągnięciem jest to, że już nie podjadam i jem regularnie. Dodatkowym atutem jest uprawianie sportu który przyśpiesza zrzucanie zbędnych kilogramów. Zrzuciłem ponad 11 kg.

Moje wsparcie to konsultacja, pomiar składu ciała, indywidualny plan żywieniowy, opieka w trakcie diety. Oby więcej mężczyzn zaczęło dbać o swoje zdrowie. Panowie, bierzcie przykład i do dzieła!

Milena - dieta dla alergika

Milena, ze zbędnymi kilogramami zmagała się od bardzo dawna. Jak sama przyznawała – liczba wypróbowanych “diet cud” rosła wprost proporcjonalnie do liczby nadprogramowych kilogramów.

Milena oprócz dodatkowych kilogramów miała alergię pokarmową na wiele produktów spożywczych. 

Efekt końcowy? W ciągu 7 miesięcy zgubiła 24 kilogramy.

Od naszego pierwszego spotkania minęły 4 lata. Obecnie jest szczęśliwą mamą Liwii i Klary. Oczywiście efekt “minus 20 kg” utrzymany.

Joanna w ciągu 7 miesięcy zrzuciła 24 kilogramy!

Dieta przygotowana przez Anię była zróżnicowana, sycąca i jednocześnie lekka. Ania uwzględniła w niej moje uwarunkowania zdrowotne (w tym alergię na wiele produktów) oraz upodobania kulinarne :-), dzięki czemu nie miałam poczucia restrykcyjnej diety, a proces utraty zbędnych kilogramów był bardziej przyjemnością, niż przykrą koniecznością. Warto wspomnieć, że nie musiałam przy tym wszystkim rezygnować z ulubionej szarlotki czy sernika 🙂

Współpraca z Anią polegała przede wszystkim na zmianie nawyków żywieniowych, co w rezultacie przełożyło się na długotrwałe i w pełni zadowalające efekty. W moim przypadku przerosły one moje najśmielsze oczekiwania - w ciągu 7 miesięcy zgubiłam 24 kilogramy. Dzięki zmianie nawyków żywieniowych udało mi się utrzymać właściwą wagę w ciąży (+12 kg) i bardzo szybko wrócić do formy.

Ania do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i tworzy dietę dostosowaną do jego potrzeb, wymagań i stylu życia. Cztery lata temu poszłam do dietetyka po to by, zgubić kilogramy i odzyskać wiarę w siebie. Zyskałam jednak zdecydowanie więcej - poznałam wybitną profesjonalistkę i przede wszystkim wspaniałą osobę, jaką jest Ania. I tak zwyczajnie, po ludzku, dziękuję Aniu, że jesteś.

Dzięki tym ludziom, moja praca daje mi ogromną siłę do działania. Satysfakcja pacjenta jest dla mnie motorem napędowym. Czuje, że mam misję.

Im się udało, bo chcieli. Tobie też się uda!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze

Zobacz również:

Spodobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na blogu.

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych przez firmę Anna Radowicka zgodnie z Polityką Prywatności.

Scroll to Top