O mnie

Anna Radowicka - dietetyk

mgr inż. Anna Radowicka

dietetyk, technolog żywności

Skończyłam Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW) w Warszawie, Wydział Nauk o Żywności w dwóch specjalizacjach – biotechnologii mleka i oceny jakości żywności –  oraz Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji ze specjalizacją dietetyka i żywienie człowieka.

Specjalizuję się w dietach związanych z chorobami cywilizacyjnymi, w tym szczególnie w dietach odchudzających, również dzieci.

Swoje diety układam bazując na naukowej wiedzy. Dzięki temu moi pacjenci zrzucają wagę szybko i skutecznie.

Ale dietetyka to dla mnie coś więcej niż praca. To pasja, którą chcę dzielić się z innymi. Dlatego nie tylko przyjmuję pacjentów, ale także prowadzę szkolenia i udzielam się w mediach, promując właściwe nawyki żywieniowe.

Mój cel? Przekazać wiedzę w taki sposób, aby zdrowe odżywanie było nauką stosowaną przez całe życie.

W TVN24
Szkolenia ze zdrowego żywienia

Szkolenia ze zdrowego żywienia

Swoją wiedzą dzielę się nie tylko w gabinecie. Aby dotrzeć z nią do większej liczby osób prowadzę szkolenia dla lekarzy, dużych firm, kadry przedszkolnej i szkolnej.

Stworzyłam własny program szkoleń dla mam i dzieci oraz dla tych, którzy całe życie są na diecie.

Influencer dietetyczny

Bardzo nie lubię tego słowa, ale czasem jestem określana jako influencer dietetyczny. Jedno jest pewne – chcę mieć wpływ na to, by wiedza o zdrowym żywieniu dotarła do jak największej liczby osób. 

Dlatego staram się jak najczęściej udzielać w mediach i dzielić swoją wiedzą. Na stałe współpracuję z telewizją śniadaniową “Dzień Dobry TVN”. Występowałam w wielu programach stacji TVN24 i TVP.

Piszę także artykuły na temat zdrowego żywienia dla portali internetowych związanych z rodziną i zdrowym stylem życia. Od listopada 2018 roku prowadzę własnego bloga na temat diet i właściwego odżywiania.

Anna Radowicka w Dzień Dobry TVN
Firmy, z którymi współpracowałam

Pomagam firmom i instytucjom

Współpracuję z firmami oraz instytucjami, których produkty lub usługi służą zdrowemu odżywianiu i stylowi życia. Jeśli coś jest zgodne z tymi wartościami i najwyższej jakości – może liczyć na moją rekomendację.

Scroll to Top